Švýcárna 4.den

Zveřejněno v , autor Montessori

Již naposled posíláme zprávy.

Dnešní ráno děti spaly opravdu dlouho. Po snídani jsme se dověděli, co je to virtuální voda. Děti vyrobily plakáty k tématu Jak hospodaříme s vodou. Po obědě nás čekala návštěva Býčí skály. A stálo to opravdu za to. Z jeskyně jsme vylezli celí od bláta a po kapsách kamínky. Velké sály, chodby, kterými protékal Jedovnický potok, poslouchání permoníků a příběh o býkovi. Na rozloučenou s jeskyněmi jsme dětem vyzdobili svíčkami naší první jeskyň Jáchymku. Její návštěvou jsme začali naší cestu do hlubin Země a také jsme ji zde ukončili. V Býčí skále jsme si poslechli hru na koncovky.

Večer nás místo večeře čekal táborák a ještě poslední večerní sportování. Před spaním jsme dětem přečetli vaše krátké vzkazy a pak už následovala večerka, jejíž čas se nám nějak stále posunuje k pozdější hodině (dnes 22.hod.)

Zítřejší předpokládaný odjezd bude kolem 13.30hod. Před odjezdem se pokusíme poslat přesnější čas našeho startu.

Zdravíme J+M+J+P 

http://monte-cervena2.rajce.idnes.cz/Svycarna_4.den

Tento příspěvek byl zveřejněn v kategorii Červená třída. Zde je stálý odkaz článku.

5 odpovědi na Švýcárna 4.den

 1. Krbovi říká:

  Dobre rano,
  to jste se zase meli skvele…..Rada bych jeste jednou moc podekovala vsem dospelakum, kteri se na skole v prirode tak paradne starali o ta nase kviiiitka :-). Vsem preji jeste hezke dopoledne bez deste, at si muzete jeste venku pohrat a stastnou cestu dom. Moc se na Tebe, Josefinecko zlata, tesime. Puuuuuuuuuuuusu, mamka

 2. Horských říká:

  Dobré poslední ráno ve Švýcárně,
  opět jste prožili krásný den.Z fotek je vidět, že jste si to tam parádně užili. Velký dík všem dospělákům za výběr místa/nádhera/, organizaci, starost o dítka a za pohodičku, která na mě z fotek působila. Máte ode mne velkou pochvalu. Ještě jedou dík a šťastnou cestu domů. Jana

 3. Plaštiakovi říká:

  Milá výpravo, děkujeme za celotýdenní zpravodajství, pravidelnou dekontaminaci dětí a fotografce výpravy za akční fotodokumentaci. Těšíme se na vás na Beránku.
  P.S. Jsme zvědaví, kolik huňatých kožíšků, objevíme v kufrech!

 4. Mrklovských říká:

  Dobrý den,

  všechny moc zdravíme, přejeme šťastný návrat domů a hlavně všem dospělákům výpravy moc děkujeme za super péči o děti o a bezvadný program, který jim připravili. Julince obrovskou pusu.

 5. Hejdovi říká:

  Naposledy zdravíme na Švýcárnu a
  děkujeme za úžasné fotky! Táji, konečně jsi tam celkem často vidět, vypadáš moc spokojeně, to mě těší.

  Dospělákům velké díky za všechno. Ze včerejška pak za výběr tématu o spotřebě vody. Velmi aktuální, důležité a podceňované téma. Je moc fajn, že se o tom děti učí.

  Ať se i dnešek vydaří a šťastnou cestu zpět!