Prosba o pomoc s úklidem

Zveřejněno v , autor Montessori

Dobrý den,

v pátek jsme se domluvili s Vítkem Jesenským, že vás opět požádáme o pomoc. Po náročných úpravách horního a částečně i dolního patra Montessori tříd a chodeb je ještě třeba douklízet některá zákoutí těchto prostor.

Moc prosíme hlavně rodiče, kteří se ještě nepodíleli na tvorbě nádherných prostor, ve kterých se mohou děti učit, zda by přišli ve čtvrtek 11.9. po 16.00 hod do školy pomoci s úklidem. Bude na vás čekat Vítek Jesenský a ukáže, co je třeba udělat. Vezměte s sebou, prosím, hadry a kyblíky. Škola bude otevřená pravděpodobně do 19.00 hod. Moc za všechny děti děkujeme a věříme, že tímto budou stavební úpravy téměř dokončeny.

Za všechny Mirka Kell.

Tento příspěvek byl zveřejněn v kategorii "Aktuality pro všechny". Zde je stálý odkaz článku.

2 odpovědi na Prosba o pomoc s úklidem

  1. Vítek Jesenský říká:

    Doporučuji s sebou špachtle nebo ostré škrabky, popřípadě kartáče na skvrny barev na podlaze a také na odstraňování starých lepenek z dlaždic na stěnách. Ředidlo máme. V přízemí bude třeba si poradit s prachem, zvláště na dřevěných podhledových prknech i nad nimi. Školní lux bude k dispozici. Nějaká úklidová chemie tu taky je erární, ale pokud jste zvyklí na vlastní, tak ji pro jistotu vemte. Možná by nám pomohli ještě jedny, spíše delší, štafle či schůdky. Jedny budou školní a jedny vezmu já.

  2. Vítek Jesenský říká:

    Úklid proběhl, ale sešli jsme se jen 4 a navíc se zpožděním. I když jsme pak pracovali intenzivně až do večera, uklidili jsme asi jen čtvrtinu zaprášených prkenných podhledů v chodbě v přízemí a dlaždicové stěny podlahy v chodbě v patře. Díky za pomoc všem nadšencům. Dokončení úklidu plně ponechávám na zvážení a aktivitě Vás ostatních. Vítek