Zveřejněno v , autor Kamila Waisserová Šimberská

Vážení rodiče, milé děti a další,
posílám odkaz na nové webové stránky montessoricesta.cz, které postupně nahradí starý web Montessori programu.
Věřím, že tyto stránky budou naši práci reprezentovat důstojně a všichni se na nich dočtete zajímavé informace a najdete, co je třeba.
Nové stránky nejsou v tuto chvíli ještě obsahově zcela naplněné, technicky  musíme také lecos dotáhnout, některé chybky vychytat, ale i přesto už jsme nechtěli se zveřejněním déle otálet.Zatím tedy prosím Vás všechny o shovívavost a trpělivost.  

Jak řekl Tomáš Drbohlav na jednom z výboru spolku. „Nový web není revoluce, ale evoluce“.
 O aktualizacích vás budeme informovat.   

Ráda bych ještě touto cestou poděkovala za vznik nových stránek –
Děkuji za nekonečnou trpělivost a pracovitost na dlouhé klikaté cestě při tvorbě nových webových stránek především našemu webmasterovi Matoušovi Johanidesovi, který v létě 2019 rozdělanou práci na naplnění vize nového webu převzal na svá bedra. Dále děkuji Kamile Šimberské nejen za pomoc s obsahovou částí, Martinovi Albrechtovi za nafocení nádherných snímků ve škole i ve studiu a Tomášovi Drbohlavovi za korektury a technické připomínky. Děkujeme také Richardovi Waisserovi, Radovi Marčekovi a Tomášovi Hajzlerovi, kteří celý trnitý proces již před více než rokem nastartovali. Richard Waisser technicky zajišťoval staré webové stránky a financoval DIVI pro prostředí WordPress, na kterém jsme začali stavět novou současnou podobu. 
Všem přeji krásnou dobrou noc a zítra příjemné brouzdání po novém webu :-),
Mirka Kellovská 

Tento příspěvek byl zveřejněn v kategorii "Aktuality pro všechny". Zde je stálý odkaz článku.