2. a 4.C zimní pobyt, 6.den

Zveřejněno v , autor Montessori

Tak já nevím, má cenu psát dnešní, vlastně včerejší, zprávu? Děti vám to doma řeknou… Jak držely službu na centrále Záchranné služby, jak hledaly a zachraňovaly zraněného, jak slaňovaly… nebo jak jim utekli plyšáci….

 

 

 

http://picasaweb.google.com/108186179578148973045/Hory812011

 

http://www.youtube.com/watch?v=S3_Vh4vHthw

http://www.youtube.com/watch?v=5e1Q7n9sILA

http://www.youtube.com/watch?v=nyNVJ85YFrQ

 

 

 

Tento příspěvek byl zveřejněn v kategorii "Aktuality pro všechny". Zde je stálý odkaz článku.

5 odpovědi na 2. a 4.C zimní pobyt, 6.den

 1. Marešovi říká:

  Dospělákům obrovský dík za celotýdenní zprávy, fotky, videa a za kompletní program. Na děti žárlíme, poněvadž za našich školních časů byl lyžák pouze v sedmé třídě a v prváku a zdaleka se nepřibližoval „monte lyžákům“!
  Už se těšíme na děti a jejich vyprávění.
  Ještě jednou dík, Jitka a Pavel Marešovi

 2. Bára Munzarka říká:

  Slova nestačí na vyjádření nadšení a díků za Vaše nápady, vynaloženou energii, za dotažení věcí nad rámec všech představ. A ta kniha Horského Záchranáře. Prohlížíme s Aninkou společně fotky a znovu prožíváme všechny skvělé zážitky, poznatky a srandy, které jste do dětí uložili. DĚKUJEME VÁM VŠEM!!!! Jste nedostižní a laťka je TAK vysoko, že nemám zdání, kam dál, líp a naplněněji… Za všechny Munzaráky hlubokosklon. Bára.

 3. Simonidesovi říká:

  Děkujeme všem organizátorům za nádherné zážitky, které jste pro děti připravili. Moc si toho vážíme. Martina a Marcel Simonidesovi

 4. Věra Marvanová říká:

  To je úplně neuvěřitelné, co všechno dokážete, dospěláci, pro ty Mondyděti udělat. Nevím, jak poděkovat. Uklonit se až k zemi nestačí, to by asi měla být poklona, s jakou obcházejí věřící Kailáš, svatou horu budhismu, hinduismu a dalších nejmíň pěti náboženství. Pěkně na kolena a pak se položit do prachu cesty.
  🙂 🙂 🙂
  Anebo obyčejné Děkuji.
  A tady máte největší růži, co znám.
  http://www.astro.cz/apod/ap010214.html

 5. Procházci říká:

  I my chceme moc poděkovat,Kristýnka přijela spokojená ,usměvavá, plná zážitků. Tak ještě jednou díky Procházci