Zahradní slavnost 2014

Zveřejněno v , autor Kamila Waisserová Šimberská
 V rámci zahradní slavnosti ke dni matek za angličtinu Šárka Vosyková a Katka Slováková připravily:
 Burger Bar, kde se grilovaly a prodávaly cheesburgry a grilované kuře.Podávala se domácí limonáda  a coca cola-tady bych dala malý kvíz-co myslíte, že nezbylo?
a.) coca cola
b). domácí limonáda
c). nic
Odpovědi posílejte na sarka@vosyka.com🙂
                          a
  Cake Kingdom, kde se prodávaly tvarohové a ovocné dortíky. Rajčatový quiche byl pryč dříve než se zapnul gril.Čerstvé, delikátní dortíky sklidily obrovský ohlas,byly opravdu luxusní, recepty na ně i rajčatový quiche prosím u Katky Slovákové:)
Burger Bar vzali  děti i rodiče  útokem,takže bylo vše hned prodáno. Jirka a Katka Hanáčkovi, kteří gril  obsluhovali měli během chvilky vyprodáno.  Zvládli to s přehledem-tímto jim patří velký thanks a hug:)
 Všem, na které se nedostalo se omlouvám a beru si ponaučení pro příště-navýším počet:)
V rámci angličtiny jsme s Katkou postavily také atlánek,Game and Reading Centre,kde se četly knížky o Daisy,hrály deskové hry, nejoblíbenější byla Greedy Gorila, která spolykala tolik burgů a hotdogů, že jí z toho došly baterky:) Děti byly úžasné a moc jsem si to odpoledne s nimi užila! Když náhodou při Vašcih zahraničních toulkách navštívíte fastfood, děti určitě budou vědět,jak se vypořádat s přebytekm plynu v trávicí trubici:) Excuse me:)
Dále se děti mohly zúčastnit Ipad English Memory Game Contest, tedy anglického pexesa na ipadu, přičemž motivací pro vítěze byl  poukaz na burgra zdarma.Zúčastnilo se celkem 18 hráčů a vítězkou se stala Anička Kropelnická, tímto jí gratulujeme!
Kdo by si chtěl zahrát znovu, nebo jiné hry, které s manželem děláme pro chytré tablety a telefony, odkaz zde:www.krasneHry.cz
Zvláštní poděkování patří: Katce Slovákové, která zisk z prodeje svých dobrot věnovala na pomůcky v angličtině,stejně tak jako já,Janě Neujmajerové,-mimo jiné báječné zahradní architektce, která má na starosti proměnu školí zahrady-za zapůjčení altánku, Ladě za organizaci a program pro děti i maminky a všem ostatním!

 

Šárka Vosyková

Tento příspěvek byl zveřejněn v kategorii "Aktuality pro všechny". Zde je stálý odkaz článku.