ŠvP Medvědí bouda 8.den 4. a 6.C

Zveřejněno v , autor Mirka Kellovská

Milí rodiče,

dali jsme si závazek, že dnes pro vás budeme mít pouze 5 řádků. Tak schválně!

Sluníčko dnes krásně svítilo, tak jsme si ho užili při túře na Labskou boudu, Martinovku a zpět. Pod webovou kamerou jsme se nechali lákat cestovními kancelářemi na zájezd do Austrálie. Doufáme, že jste nás někdo zahlédl, jak občas máváme.

Večer jsme oproti naplánovanému programu museli s dětmi řešit nepříjemnosti způsobené krádežemi, které nás v menší či větší míře provázejí celý pobyt.

Abychom neposlali děti do postelí napjaté, dali jsme si maraton písniček na téma zvířata. Kolik myslíte, že jsme jich vymysleli? Posíláme malý noční kvíz!

a) součet 101 a 3 dalmatýnů

b) ideální tělesná teplota člověka

c) počet hodin ve 3 dnech

Limit 5 řádků jsme opět překročili, tak končíme, více se dozvíte z fotek.

My všichni z Medvědí boudy přejí dobrou noc

Tento příspěvek byl zveřejněn v kategorii "Aktuality pro všechny", Tyrkysová třída, Zelená třída. Zde je stálý odkaz článku.

22 odpovědi na ŠvP Medvědí bouda 8.den 4. a 6.C

 1. Lucka Najmanová říká:

  Ahoj Medvědí boudo!
  No většinou bývá správně C, ale vy jste takoví borci, že jste jich dost možná dali i přes stovku :-). Jsem moc ráda, že dnešní předpověď (teda vlastně včerejší) soudruhům z NDR nevyšla a sluníčko vám vydrželo celý den. Na fotky si asi budu muset počkat do rána, ale to už zas není tak dlouho, tak snad to vydržím. Jak jste se pobavili nad vyplněnými antarktickými dotazníky? A co Vás čeká poslední den? Asie je veeeeeeeeliká a v Africe jste vlastně taky ještě nebyli! Tak hodně cestovatelských zážitků, už žádné nepříjemnosti a brzo se těšíme navi
  Pidísku, Tobě posílám velikou pusu a sluníčko na ráno
  máma

 2. Krbovi říká:

  Ahoooooooooooj na Medvědí,

  za b) se mi zda málo a za a) moc, ale za c) taky celkem moc…… ale vy jste určitě sáhli i do anglických zpěvníků a možná i ultra dětských písniček-říkanek tipu Vařila myšička kašičku, Šel Janeček přes kopeček, hnal před sebou 5 oveček ……tak jste asi dosáhli až na hodnotu hodin 3 dnů….tedy za c).

  ale i tak to je pekelně dost!
  Jsem strašně ráda, že jste konečně měli pěkně. Moc Vám přeji, aby se vydařil i dnešní den, fotky sjedu během odpolka.

  Tádovi obrovitááááááánksou pusu a mega zvalchování jeho tělíčka, už se na Tebe strašně moc těšíme.
  mějte se moc a moc hezky, pa, mamka a spící Fínečka 🙂

 3. Brabcovi říká:

  Ahoj Andulko,
  já bych řekla za b) 🙂 Tak už se vám to krátí, a zítra už Tě máme doma Anduličko 😀 Včera jsme s Violkou dokončily přesun věcí ze starých úložných prostorů do nových úložných prostorů, tak jsem zvědavá jak se Ti to bude líbit! Do posledního dne vám všem přejeme ještě kopu legrace a další super dobrodružství na cestách po kontinentech 🙂 Ještě jednou děkujeme všem „velkým“ lidičkám za to jak skvěle se postarali o naše „malé“ lidičky a patří vám můj veliký obdiv! Tak šťastnou cestu a zítra se moc těšíme! Pa Andulko a pusu :-*

 4. Zuzana Beranová říká:

  Ahoj Štěpánku,
  že byste si vzpomněli na tolik písniček o zvířatech? Tipuju za c), ale i to se mi zdá hrozně moc. Jste fakt dobří! Snad vám i dneska vyjde počasí, abyste si to mohli užít venku. Včera dorazil Tvůj dopis. Děkuju. Ale už Ti nebudu moct poslat to, o co jsi mě prosil. Určitě jsi to zvládl i bez těch věcí. Těším se na Tebe zítra!!!
  máma

 5. Bára Munzarová říká:

  Aničkoooooo!
  Už přijeeeeeeď!
  Moc Vám přejeme poslední den ve sluníčku a v teple!!!
  Stejská se nám po Tobě a už ani webkamera moc nepomáhá…
  Užijí si poslední den cestování z plna hrdélka a ať Tě při dlouhých cestách letadlem nebolí hm…dééélka.
  Pusu a obrovitánské promačkání.
  Mamka a Martin.
  Všem naspeedovanejm dospělákům poklona a velké poděkování!!!

 6. Kamila Moudrá říká:

  Ahoj Luci, ahoj všichni na Medvědí. Opět i dnes Vám svítí sluníčko, to je báječné. Užijte si poslední hodiny a taky se pomalu chystejte na návrat do rodné země. Dospělákům díky za infofotoservis a zvášť pak za to, že jste skvěle zvládli zabavit menší cestovalele pod střechou i přes několikadenní nepřízeň počasí a to je jistě pořádná fuška ;-). Luci, na tebe se už moc moc těšíme a posíláme poslední pusu na dálku za všechny z domova máma.
  Ještě malému nočnímu kvízu: typuji také za c) …. za předpokladu, že písnička má maximálně 2 dvouverší 😉
  Přejeme Vám všem štastnou cestu domů.

 7. Jitka Schulzová říká:

  Sluníčkový pozdrav vám všem v Krkonoších a přání hezkého dne.Honzíku,měj se prima a přejeme vám šťastnou cestu domů.Babi J. a Vojta

 8. Pulci říká:

  Ahooooj!
  Já nejsem žádný troškař, tipuju a)! Zaprvé jste přece machři :-), a za druhé mi to číslo připadá nejpodezřelejší. Proč plus tři? Ostatní tak pěkně vycházejí, jenom tohle je součet! (Ale možná moc čtu detektivky :-))
  Včera jsem, bohužel, akci s cestovkami nechytla, ale nezoufám, určitě bude plno fotek. Tak se těším!
  A hlavně se už těším na tebe, Móňo! Užij si krásně poslední den, a zítra huráááááá domů! Těšíš se? 🙂
  Pa, pozdrav a pusu posílají všichni Pulci!

 9. Hanka Boháčová říká:

  Ahoj Eliško, tak ti posílám poslední pozdrav na dálku. Jsem moc ráda, že na vás sluníčko nezapomnělo a přeji, aby vydrželo i poslední den vaší cestovatelské výpravy. Eliško, moc se na tebe všichni doma těšíme!!! Ahoooooj a ještě jednou velké poděkování všem dospělákům!!!
  Přemýšlím ještě o kvízu, asi bych těžko sama vymyslela počet za b), ale vám věřím, takže dávám za a)

 10. Hammerová říká:

  Ahoj Štěpánko,
  tak dnes poslední den cestování, tak snad i to sluníčko bude.
  Už se na tebe moooooc těším, až mě budeš vše vyprávět a určitě bude i nějaká nová kniha o kontinentech. Tak si to dnes užij a zítra se mooc těším.
  Velkou pusu posílá mamka a babi …… 🙂
  Velký dík dospělákům za vše co pro vás připravili ….moooooc děkujeme !!!!!!!

 11. vera Schollarova říká:

  Ahoj medvídci, to že se musíte pořád hodně oblíkat! Tipuju za c) protože jsem optimistka a věřím všem, kteří se zúčastnili. Na web kameře běháte na sluníčku, takže konečně dobře, co se týká počasí. Těším se na fotky a posílám pozdrav pro všechny a Tádovi pusu, pohlazení a velké těšení na mého chlapečka. Užijte si závěr dramatického pobytu na horách a už se na Vás všichni těšíme. Moc si vážím dospělých, kteří Vás všechny zabavili a uhlídali. Ještě jednu pusu Tádobi babi Dupi dup.

 12. Karin říká:

  Ahoj,
  na stole vám už leží každému časopis (Andul!). A Evka vás moc pozdravuje. Je mi líto, že jsou mezi námi záškodníci a je zapotřebí řešit nepříjemnosti jako jsou krádeže… na dobré náladě to nepřidá, co? Jinak vzhledem k tomu, že prvňáčci a druháčci vymysleli a zazpívali 57 písniček, tak bych vám uvěřila i to a). Já si vzpomenu tak na deset… Olgo, nezvládla jsem nabrat do lahve ty pulce :-(! Budeš lepší? KK

 13. Jedličkovi říká:

  Ahoj Honzíku, právě jsem vás viděla na webkameře pobíhat venku :), to je fajn že užijete ještě trochu sluníčka, než se zítra vypravíte domůůůů. Už se na tebe hrozně moc těšíme! Bude tu na Tebe čekat překvápko i když ho uvidíš asi až v neděli – jseš napnutej :)? Přejeme všem šťastnou cestu domů a přidáváme se k ostatním a moc a moc děkujeme všem dospělákům za úžasný a určitě i úžasně náročný program, zábavu, péči a vůbec za všechno co jste pro naše cestovatele celou tu dobu dělali!
  Honzíkovi velikou pusu a zítra ahóóój! máma, táta a Kája

 14. Jedličkovi říká:

  Jo a ten kviz tipuju jasně za A)! Pa máma 🙂

 15. Marvanovi říká:

  Ahoj na Medvědí boudu,
  právě vás s Filipem pozorujeme, jak něco hrajete před chalupou. Zdá se, že dneska budete mít taky slunečno, tak si to cestování pořádně ještě ten poslední den užijte. Davide, už se na tebe moc těšíme a posíláme ti obr pusu.
  Všem dospělákům moc a moc děkujeme.

  Jo, a ještě kvíz. Já dávám za a). Šťastnou cestu a zítra ahoooj. Za všechny Marvany máma

 16. Bubíkovi říká:

  Ahoj Kryštůfku a je tu poslední den vašeho dovádění. Jsme rádi, že jste se dočkali sluníčka. U nás celý týden pršelo a dnes konečně vysvitlo slunce .Přejeme Vám bohatý program , určitě bude diskotéka, tak si to užijte a šťasnou cestu domů Vám všem přeje babi a děda z Moravy.

 17. Jarka říká:

  Ahoj boudo Medvědí a Patricku zejména.Doufám,že na poslední cestování bude tak svítit že se i opálíte.Přeju šťastnou cestu,dobře dojeďte.Dospělákům třikrát nazdaaar a dík.Tobě Píďo pusu a už se těším. Ahoj Jarka

  Na písničky dávám za c)

 18. Rakovi říká:

  Ahoj Tadeášku, už se na tebe moc a moc těšíme doufáme, že dnešní krásný den jste si naprosto užili, Přemek už se po tobě ptal tak myslím, že už se těší až si zas zaskáčete, nepřišel nám žádný dopis:-( no klasika viď? Na noční kvíz bych ráda odpověděla, ale dá se to:-) něco mezi a) b) nebo c)?? Tak už se vrať zlato a šťastnou cestu, máma, táta, Lilinka, Laky a Ouki

 19. Kozákovi říká:

  Ahoj Ondro,
  tak konečně hezký sluníčkový den. už se tu na tebe všichni těšíme, nezapomeň, že tě vyzvedne brácha a ještě si užij poslední báječné chvíle se všemi kamarády. Pokud jde o kvíz, tipuji písm.b) – víc písniček o zvířátkách sna ani nemůže existovat :-)mamka

 20. Rendovi říká:

  Ahoj Mišáku,

  už se na Tebe mooooooc těšíme. Užij si moc poslední noc. Kačenka s mamkou jsou u Syrovátků, zapomněly se u kočiček. Já jsem za Tebe posekal zahradu a pověsil jsem už houpací síť. Tak ji hned vyzkoušej až přijedeš.

  Krásně se vyspi a těšíme se na Tebe.

  Taťka, mamka & kočičí máma Kača s Trucíkem

 21. Grulichovi říká:

  Sarinko, moc se na tebe tesime a vsem dospelakum dekujeme. Kuba, deda a babi

 22. Willingerovi říká:

  Ahoj Týnko. Moc se na tebe těšíme.
  Krásně s vyspi. Nikča už se nemůže dočkat, už je jí bez tebe moc smutno. Teď jsem dosekala trávu a ostříhala keře. Papapapa, mamka.