ŠvP Medvědí bouda 5.2013 1. den 4. a 6.C

Zveřejněno v , autor Mirka Kellovská

Zdravíme o Prahy,
dojeli jsme dobře, s jednou zastávkou u JIčína. Počasí po cestě vypadalo dobře, ale po ubytování dětí, vybalení a slupnutí oběda se rozpršelo. A od té doby lije a lije. Jako z konve!
Děti jsou rozdělené v týmech, mají podanou žádost o vydání pasu, jsou vyfocené, tvoří si své vlastní deníky a vlastní pasy. Už ví, ke všude budeme cestovat. Snad nám zítra počasí bude přát…držte pěsti. My všichni z Medvědí boudy.

Tento příspěvek byl zveřejněn v kategorii "Aktuality pro všechny", Tyrkysová třída, Zelená třída. Zde je stálý odkaz článku.

27 odpovědi na ŠvP Medvědí bouda 5.2013 1. den 4. a 6.C

 1. Lucka Najmanova říká:

  Jupiii, konecne jsme se dockali – myslime na Vas – počasí je strasne všude a to Vase občas sleduju na webkamere – nekdy do ni zamávejte, urcite Vas někdo z rodicu uvidi!
  Drzime palce at se nas Spindlem udela nejaka meteorologicka anomalie (jinak to asi lepsi nebude) a tesime na první fotky (nebo zase bude i televizní zpravodajstvi?)
  Patrickovi velikou pusu a Vam vsem stastnou cestu kolem světa 🙂 Lucka

 2. Kozákovi říká:

  My vás také všechny zdravíme a děkujeme za zprávu. V Praze také lije a lije a lije. Lepší počasí přeji vám i nám, ale i když nebude, tak určitě bude dobrá nálada a prima zábava.
  mamka Katka

 3. Marvanovi říká:

  Ahoj všem do Špindlu,
  zdravíme vás a jsem rádi, že jste dobře dorazili. U nás taky prší a prší. Zbývá jen doufat, že meteorologům tentokrát nevyjde jejich nekonečně deštivá předpověď, abyste mohli ven taky za sucha a slunce. Užijte si cestování, Davidovi velkou pusu.
  máma Míla

 4. Janička Najmanova říká:

  ahoj doufám že se vám líbí cesta kolem světa. Jsem ráda, že jste dobře dorazili.
  z mámou se koukáme na veb kameru,máte to tam hezký, jen kdyby takhle nelilo.

 5. Petra Mitická říká:

  Přes webovou kamerku
  viděla jsem Kačenku,
  jak si nesla bačkory
  k medvědovi do nory.
  Taky koukám pořád leje,
  sluníčko vás nezahřeje,
  no hlavně že sníh nepadá,
  a vládne dobrá nálada!!!

 6. Hanáčkovi říká:

  Děkujeme za zprávy, moc zdravíme a pokoušíme se poslat trochu sluníčka – i když, z Prahy jen těžko. Terezko posíláme velikou pusu, zdraví máma táta Madlenka Líza a zvířata… 🙂

 7. Jarka říká:

  Ahoj,všichni .Pokuste se domluvit s Krakonošem o nějakém lepším počasí.Moc pozdravuju a hodně štěstí na cestu.Patricku pusu posílám a ozvu se až po neděli .Jedu hlídat Týnu.

 8. Willingerovi říká:

  Zdravíme Týnku a všechny v Medvědí boudě.
  Posíláme ti Týnko pusinku, moc na tebe myslíme a přejeme, aby se počasí konečně umoudřilo a poslalo více sluníčka. Měj se krásně papapa, mamka, taťka, Nikča

 9. Kamila Šimberská říká:

  Ahoj!! Děkujeme za zprávy, jsme rádi, že jste dobře dojeli a věříme, že si to krásně užijete i navzdory ubrečenému počasí!
  Kubíčku, Elinka říká, že se jí po Tobě stýská!! Taky Ti mám vyřídit, že se máš těšit na video z dnešního vystoupení ve školce, tancovala moc hezky. Tatínek vzkazuje, abys nezapomněl na kliky ;-), dědeček je pořád v nemocnici (zítra jim prý ale uteče :-)) a pokaždé, když s ním mluvím, se na Tebe ptá. A všichni Ti posíláme pusu!

 10. Zuzana Beranová říká:

  Ahoj Štěpánku a možná i Tomášku ( zatím nevím, jak to bude na těch nových stránkách fungovat, takže zdravím pro jistotu i Toma). Ten déštˇ je letos nekonečný….Držím palce, atˇ se co nejvíce vyprší někde jinde, než u vás, abyste si to mohli užít i venku.
  Zdravím všechny a svým klukům posílám velkou pusu.

 11. Simonidesovi říká:

  Ahoj Lucinko,
  zdravíme z upršené Prahy. Myslíme na Vás a posíláme pusu.
  Máma, táta, spící Péťa a Kája na návštěvě

 12. Pulci říká:

  Ahoj Móňo! Posílám ti pozdrav z Prahy. Je tu strašné ticho, jenom morčata vytrvale chroupají a potkani občas přeběhnou po kleci. Táta už je na Moravě, ale taky mu tam prý prší. Ale já vím, že vy si to užijete i navzdory dešti! Tak si pěkně vyřiďte pasy, a mně nezbývá nic jiného, než popřát ŠŤASTNOU CESTU! Ahóóój, zdraví máma.

 13. Jedličkovi říká:

  Ahoj Honzíku, tak jak sis vyřídil pas? Doufám že to bylo ve větším klidu než když jsme to nedávno dělali doopravdy :). Moc si to cestování užijte, budeme se těšit na další zprávy a fotky.
  Posíláme velikou pusu. Krásný den máma, táta, Kája a „kluci“

 14. Hammerová říká:

  Ahoj Štěpánko,
  tak v Praze od rána jenom prší, prší a prší. Snad to bude zítra lepší a budete moct jít prozkoumat okolí chaty. Moc na tebe myslím a posílám velkou pusu.
  Krásně si to užij a snad přijde i to sluníčko … 🙂
  Zdravíme všechny mamka a babička

 15. Grulichovi říká:

  Milá Sárinko, musím se ti nejdřív moc omluvit. Řekla jsem ti, že jsem ti kapesní nožík dala do toaletní tašky a pak jsem ho našla ve své. Je mi to líto, ale snad to nějak vyřešíš, třeba bude někdo tak hodný a půjčí ti ho. O počasí radši psát nebudu, jen držím palce, aby vám brzo vysvitlo sluníčko nebo alespoň přestalo pršet. Moc zdraví tebe a všechny v Medvědí boudě babi, děda a Bobek.

 16. Bára Munzarová říká:

  Tak jsem se Anulinko přihnala ze zájezdu z Poličky, (byla plná lidí…ta Polička …..) a hned se ženu na net, abych Ti, Vám všem, napsala, že Velký bratr se dívá! Rozumněj – maminka mrkla na webkameru a zrovna chytla Tebe a Štěpánku, jak jdete na průzkum kolem boudy, hned po vylodění. A to jsem se zaradovala a dnešní propršený den měla hned veselejší. Posílám Ti pusu, šmrncovní, jak Tvůj nový sestřih, všechny MOC pozdravuju a ať Vám tam dopaďous neprší!!! Aničko, čaruj!!! Miluju Tě! Mamka.

 17. Vosykovi říká:

  Ahoj Oliverku, když tak koukám na web kameru, tak to tam vypadá podstatně lépe, než tady v Praze.Zatím jsem neměla to štěstí jako ostatní rodiče zahlédnout Tebe nebo někoho jiného na webkameře-tak snad to nebude medvěd, koho prvního zahlédnu:)
  Josefínka si večer lehala do tvé postýlky a vykřikovala „Olík!“.A s Oskárkem jsme postavili dalšího 3D dínáka z té nové stavebnice. Moc se těšíme na zprávy z vaší výpravy-máma, táta, oski a fínka ti posíláme jednu velikánskou pusu!

 18. Kamila Moudrá říká:

  Ahoj Luci, ahoj celá výpravo. Snad Vás na Vaší cestě kolem světa bude doprovázet lepší počasí, abyste měli příležitost poznat mimo deštných pralešů i příjemnější destinace ;-). Přejeme Vám spoustu zážitků a legrace. Luci, Chodov je zrušený, zajistíme jinou destinaci, neboj ;-). Posíláme ti na pusinku a Andy pac. Za všechny z domova máma.

 19. Brabcovi říká:

  Ahoj Andulko, posíláme Tobě i všem ostatním mnoho pozdravů z deštivé Prahy.. Doufám, že se počasí nějak umoudří a přestane pršet, aby jste mohli začít cestovat 🙂 Včera jsem Ti poslala obálku s pohledy, (koresponďáky nemeli) aby jsi nám a babičkám mohla také poslat nějaký ten pozdrav z Tvé cesty kolem světa 😀 Měj se fajn, přejeme vám všem hodně úžasných zážitků a spousty legrace. Objímáme a posíláme Ti Andulko pusinku :-* Pa máma, táta, Vilda a Agi & Agi

 20. vera Schollarova říká:

  Tadeášku, moc Tě zdravím i všechny ostatní v horách našeho Krakonoše. Doufám, že začaruje a bude chvílemi aspoň trochu hezky. Ne ať se vypravíš za ním, víš, že často mění pobyt a nejčastěji je ve své Krakonošově zahrádce a to máte pěkně daleko. dávej na sebe pozor a ať se Ti na dalekých cestách daří. Tvoje babi

 21. Rendovi říká:

  Ahoj Míšo a Kačenko,
  tak tady to ráno s počasím vypadalo nadějně, myslela jsem, že konečně něco uděláme na zahradě, ale už zase lije. Ani u vás to asi není lepší, jak vidím na web kameře. Nejspíš jste někde zalezlí a chystáte se na cestování (snad to nebude jen do deštných pralesů). Určitě si to skvěle užijete i tak.
  Moc vás s taťkou a Trucíkem zdravíme a přejeme, ať se počasí trochu zalepší (jak říká Kačenka), posíláme milion pusinek a pomuchlání, mamka.
  Také vás zdraví babička a děda z Katova.

 22. Krbovi říká:

  Ahoj Táááááádo,
  posílám pozdrav z promáčených Břežan. Pevně věřím, že se počásko umoudří. Jednou určitě 🙂 a moc Vám přeji, aby to bylo………HNED TEĎ! abradabra

  Letím se tedy juknout na tu webku, copak tam na horáááááááách děláte. Pa, mamka

 23. Krbovi říká:

  ………..uklizeno, vymeteno…..nikde ani živáčka…… asi dlabate něco moc dobrého, tak dobrou chuť

 24. Jesenska říká:

  Ahoj Sari. Moc na Tebe myslime a kuba to dnes sam vybral pohled.snad se ti bude libit
  milion pusinek posila mamka a kuba

 25. Palarčíkovi říká:

  Nazdar Oliverku,
  hodně pěkných zážitků,jakož i příjemný pobyt na táboře(i když trochu deštivý) Ti přeje babička Anička a děda Norbert

 26. Pinkásci říká:

  Ahoj všichni cestovatelé, Máťo a Terezko!!!
  Moc Vás zdravíme ze zmoklé Prahy. Taťka Vás viděl na web kameře, zrovna vám nepršelo, tak HURÁ. Snad tam budete mít líp. Nepochybuji, že si to užijete za jakéhokoli počasí, ale přeci jen by to bylo veselejší. Těšíme se na zprávy, případně fotky a moc vás všechny zdravíme, Máťovi a Terezce veeeeeeelikou pusu. Mamka a taťka

 27. Vlčkovi říká:

  ahoj cestovatelé! zdravíme hlavně 2.C a moc se těšíme na zprávy i od vás. kryštofe – pupíček je v dobrých rukou bertíka, staráme se o něj svorně všichni. mějte se moc hezky, navzdory počasí a pište. tvoje smečka