Lyžařský výcvik 2.C a 4.C

Zveřejněno v , autor Montessori

V tomto školním roce se od 10.01.09 do 17.01.09 se uskuteční zimní pobyt. Ubytování je opět zajištěno v penzionu Avia v Peci pod Sněžkou. Kapacita akce je letos pro děti omezena 30 místy. Na sjezdovku budeme chodit pouze s lyžaři, pro nelyžaře bude připraven program jen na bobech (tzn.bez výuky lyžování).

Cena pobytu včetně dopravy je 3800,-Kč + záloha 1200,-Kč na vleky.
Přihlášku odevzdejte do 24.10. Zálohu 2000,- Kč plaťte v hotovosti do 14.11.2008 Karin Korčákové nebo Mirce Kellovské, doplatek 1800,- Kč bude splatný 7.ledna 2009 na informativní schůzce od 17,30 hodin. Na schůzce budeme vybírat i zálohu na vleky, v obálce se jménem dítěte Posudek o zdravotní způsobilosti, soupis léků, u lyžařů potvrzení o seřízení lyží.

Tento příspěvek byl zveřejněn v kategorii "Aktuality pro všechny". Zde je stálý odkaz článku.

4 odpovědi na Lyžařský výcvik 2.C a 4.C

 1. Gábina Hájková (Verča Vorlová) říká:

  Proč se tentokrát neuskuteční lyžařský výcvik také pro děti z 3.B? Nebo se to plánuje v jiném termínu?

 2. Antonová říká:

  Dcera by ráda jela aby se naučila lyžovat, ale tak trochu postrádám logiku lyžařského výcviku bez výuky lyžování. Není výcvik právě proto aby se děti naučili lyžovat? Je tu víc nelyžařů kteří by rádi jeli a chtěli se učit lyžovat? Antonová

  • Karin Korčáková říká:

   Dobrý den, paní Antonová,
   výuka lyžování na zimním pobytu samozřejmě v rámci našich možností probíhá.
   Nelyžaři jsou myšleny děti, kteří ještě nikdy nestály na lyžích. Tyto děti potřebují samostatného instruktora, který se věnuje pouze jim a nemá na starosti skupinu dalších. Toto není v našich možnostech zajistit.
   Jestli Anuschka dokáže vyjet na vleku na svah, zastavit nebo se po pádu sama zvednout, není důvod, proč by s námi nemohla jet.
   Jinak povinný lyžařský výcvik probíhá až v 7. třídě. Naše zimní výjezdy jsou tak trochu „navíc“.

 3. Martina Malíková říká:

  Dodatečně přihlašuji oba kluky, byli jsme nemocní a nestihli jsme odevzdat papírovou přihlášku. Po prázdninách přijdou do školy i se zálohou. Děkuji M.Malíková