Info na prosinec 2011

Zveřejněno v , autor Montessori

Posíláme poslední letošní info. Přejeme Vám klidný adventní čas a mnoho štěstí a pohody v novém roce.

 

od 5.12.

V prostoru šaten bude opět vánoční výzdoba. Letos bychom rádi, aby byl stromek nazdoben sušeným ovocem. Chtěli jsme Vás proto požádat o pomoc s nasušením ovoce a jeho přinesením do školy. Děkujeme.

Pokud někdo z rodičů může zajistit vánoční stromeček do tříd, budeme rádi. Domluvte se s třídním učitelem. Děkujeme.

6.12. – úterý

Mikulášský průvod – v Modřanské rokli od 16:30. (Pozor změna – místo srazu je již u volejbalového hřiště)

Podrobnější informace byly rozeslány v samostaném mailu.

7.12. – středa od 8:00 do 12:00h

Den otevřených dveří – i pro budoucí prvňáčky.

 

7.12. – středa

Od 17.30 hod. proběhne informační schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků. Přijít můžete i vy, rodiče stávajících dětí, abyste se podělili o své zkušenosti a pomohli zodpovědět otázky či upozornili na témata, která opomeneme a jsou pro Vás důležitá.

8.12. – čtvrtek

Výroba drobných skleněných dárečků. 

Během dopoledne budou mít děti ze všech tříd možnost si ve škole vyrobit dárečky ze skleněných částí. Jeden skleněný komponent stojí 4Kč. Sdružení každému dítěti uhradí částku 24Kč-což je cena jednoho výrobku. Pokud si budou děti chtít vyrobit ještě další kytičky, budou si je již hradit samy. Proto by tento den měly mít ve škole nějaké penízky, zhruba kolem 30 korun.

9.12. – pátek

1.C a 3.C navštíví program Vánoční koncert v Muzeu hudby. Sraz v 8.00 v šatně, návrat dle rozvrhu. S sebou: opencard, svačina, pití a muzikantskou duši.

2.C pojede do Divadla v Dlouhé na představení Myška z bříška. Sraz v 8.00 ve třídě. Na sebe vhodný oděv do divadla, s sebou do batůžku pití, svačinu, 2 přestupní jízdenky nebo opencard. Návrat do 13.00 hod.

14.12. – středa

Vánoční dílny

Ve všech třídách budou během vyučování probíhat jako příprava na jarmark vánoční dílny.

14.12. – středa

Vánoční besídka v družině. 

15.12. – čtvrtek

3.C se během vyučování zúčastní představení Vánoce v aule školy.

17.12. sobota

Starší děti z kroužku florbalu se účastní turnaje O putovní pohár v DDM v Hermannově ulici. Pojďme jim fandit!!!

19.12. – pondělí 

3.C jede na program Betlém a Vánoce do Muzea hraček na Pražský Hrad. S sebou batůžek, svačinu, pití, teplé oblečení a opecard. Sraz v 8.00 v šatně, návrat do konce vyučování.

19.12. – pondělí

Vánoční besídka – jarmark

Vánoční jarmark začne v 16.30 hod. v Montessori prostorách. Děti na něm budou prodávat své výrobky, přičemž výtěžek celé akce bude věnován charitě. V 17.45 hod. proběhne společné zahájení s hudebním vystoupením, potom se přesuneme do jednotlivých tříd. Tam budou děti u stromečku slavit třídní Štědrý večer s večeří a rozdáváním dárečků. Konec předpokládáme kolem 21.00 hod.

Podrobnější informace budou ještě rozesílány v rámci jednotlivých tříd.

21.12. – středa

Starší děti (4.a 5. třída) z Výtvarného klubu pojedou s Janou Guštarovou zdobit vánoční stromeček do Chrámu sv.Víta, Václava a Vojtěcha. Na téměř 3 m vysoký smrk budou moci děti zavěsit ozdoby,které v kroužcích teď vytváří. Za odměnu máme slíbenou prohlídku Katedrály s odborným výkladem. S sebou svačinu a opencard. Návrat do 13.00 hod.

5.C se před vánočními prázdninami chystá na výlet na Pražský hrad a do okolí školy. Záleží ale na počasí, proto podrobnosti později.

Tento příspěvek byl zveřejněn v kategorii "Aktuality pro všechny". Zde je stálý odkaz článku.