Festival zdravé výživy

Zveřejněno v , autor Kamila Waisserová Šimberská

Vážení rodiče, děti a přátelé školy,

dovolujeme si Vás pozvat na v pořadí již šestý školní festival zdravé výživy, který proběhne jako vyvrcholení celodenní práce na osázení zelené střechy na naší školní zahradě.

Začínáme v sobotu 28.9. od 14:30 zdravými chuťovkami do soutěže. Těšíme se na vaše specialitky. Můžete využít zelenou variaci s barvou nové střechy.

Pak pokračujeme od 15:00 – 16:00 přednáškou a diskusí na téma: „Cesty, jak se dostat ke skutečnému jídlu“ pod vedením Tomáše Hajzlera viz. pozvánka.

V ten samý čas bude pro děti připraveno ekodivadlo „Jak se medvěd učil včelařit“ s Petrem Dolenským, kterého již někteří znají z včelařského kroužku.

Od 16:05-17:15 hodin připravujeme společně s dětmi pokrmy na téma, kde se dá všude použít med při přípravě jídel a jak můžeme připravit jídlo ze skutečných potravin. Tedy vše teoretické posouváme rovnou do praktického života s posezením a společným povečeřením od 17:30 – 18:30.  

Přihlašovací formulář přijde později společně s tvorbou zelené střechy, kde hlavně budeme potřebovat tatínky. 

Hledáme ještě dva aktivní rodiče, kteří by nám mohli pomoci s organizací. Přihlašte se u mě Lada Pilařová – 776009094, nebo dole v angličtině UT,ST,PÁ nebo email: Lada.pilarova@zsmontessori.net

Prosíme o rozeslání na vaše přátelé, kteří by se festivalu také rádi zúčastnili. Děkujeme.

Těšíme se na Vás a děkujeme za finanční podporu radnici městské části Prahy 12.

Lada Pilařová za organizační tým. 

Tento příspěvek byl zveřejněn v kategorii "Aktuality pro všechny". Zde je stálý odkaz článku.