Erudio Montessori

Zveřejněno v , autor Kamila Waisserová Šimberská

Pro pedagogy a rodiče, kteří mají zájem o životem osvědčené, přirozené a zábavné metody vzdělávání dětí a mládeže byla založena společnost Erudio Montessori

Vychází z principů pedagogiky Marie Montessori a nabízí akreditované kurzy, workshopy. přednášky atd. 
Spolupracuje s lektory, kteří jsou špičkou ve svém oboru. Tím jsou například Claus-Dieter Kaul z německé instituce Akademie Montessori Biberkor nebo Birgit Griep z Montessori školy v Geisenhausenu a mnoho dalších. Vzdělávání probíhá v úzkém kontaktu se zařízeními ZŠ Montessori Kladno a Program Montessori v Základní a mateřské škole Na Beránku v Praze 12, které jsou ukázkovým příkladem, že Montessori pedagogika může skvěle fungovat v prostředí veřejné školy.


Z homepage webu Erudio Montessori:

Naše děti jsou naše budoucnost. Jsme zodpovědní za to, jak je vychováme a jaké podmínky pro vzdělání jim připravíme. Současná doba si žádá i současné, moderní vzdělávání. Dnešní děti vyrůstají ve společnosti plné protikladů, mnohých rozbrojů a konfliktů. Rodina a škola by dětem měly poskytnout bezpečné prostředí, klid na práci a možnost najít v sobě touhu po vzdělání. A právě s tím vám dokážeme pomoci.

Tento příspěvek byl zveřejněn v kategorii "Aktuality pro všechny". Zde je stálý odkaz článku.