Čtvrtek v Peci 1.C

Zveřejněno v , autor Montessori

Nazdáár!

 

To byste koukali, jak tady dnes pršelo! Zmizelo spousta sněhu a ten zbývající je šíííleně mokrý. Dopoledne za námi přišli Klára a Dan – přírodovědci z Krkonošského národního parku, měli pro nás připravený program o zvířatech i trochu o krajině a rostlinách v Krkonoších. Měli s sebou psa Fíka. Bylo to moc fain!! Odpoledne jsme byli hrozně unavení, povídali jsme o krkonošských řemeslech, četli a zpívali krkonošské písničky; některé jsou do rytmu tkalcovských stavů. A po svačince jsme se vydali na masopustní průvod v maskách do lesa, představte si,koho jsme potkali!!?? Pozval si nás jednotlivě sám Krakonoš! Pak nás tady čekala večeře – bramboráky! Mňam! Těšíme se na vás zítra – plánovaný odjezd z Pece je v 10 hodin, cestou podáme zprávu do školy o příjezdu.

Michaela a spol.

 

https://picasaweb.google.com/107792556212593526391/1211C 

Tento příspěvek byl zveřejněn v kategorii "Aktuality pro všechny". Zde je stálý odkaz článku.

3 odpovědi na Čtvrtek v Peci 1.C

 1. Neumajerovi říká:

  Ahoj všem,
  děkujeme za fotky, hodně jsme se nad nimi zasmáli. Hned bych s vámi měnila. Zítra vás budeme čekat, už se na Tebe Bělinko moc těšíme. Máma

 2. Zuzana Beranová říká:

  Ahoj Tomášku.
  Tak posílám poslední pozdravení. Přečetla jsem si, že u vás pršelo. Představ si, že u nás byla bouřka. Moc se na tebe těším. Štˇastnou cestu vám všem a zítra v Modřanech nashledanou.

 3. základna říká:

  Očekávaný příjezd Krakonošů je mezi 13,00 a 13,30 hodin.