4.den na LVS ve Strážném

Zveřejněno v , autor Montessori

Dnešní den byl tady na afrických horách ve znamení tance. Místo práce venku jsme kvůli několikahodinovému dešti zalezli dovnitř a učili se některé základní kroky afrických tanců. Zvuk bubnů nyní bývá často slyšet až do centra Strážného – děti si s úžasnou vervou trénují kmenové vystoupení k zítřejšímu (vlastně dnešnímu) ohni. 

Ze stejného důvodu byl půldenní výlet nahrazen krátkou výpravou za významnými stromy Afriky. Všechny kmeny je našly a tak přinesly jak plody chlebovníku, tak vodu z posvátného babobabu. Ve vodě byla provedena očistná koupel nohou a plody byly snědeny.

http://picasaweb.google.com/montemodrany/4DenNaLVSVeStraznem?feat=directlink

Tento příspěvek byl zveřejněn v kategorii "Aktuality pro všechny". Zde je stálý odkaz článku.

8 odpovědi na 4.den na LVS ve Strážném

 1. Ivana Hřídelová říká:

  Tak vám přeji krásný a slunný den a ať už je bez deště. Díky za zprávy, které nám denně posíláte, jen škoda, že se nedají přenášet i zvukově, abychom něco měli i z vašich hudebních vystoupení. Ale snad nám něco předvete v pátek.
  Terezku moc zdravíme a posíláme pusu.
  Všechny ostatní zdravíme a dospělákům velký obdiv za program a díky.
  Iva a Tomáš

 2. Pevel Kellovský říká:

  Milé paní učitelky a rodičové. Není to poprvé a asi ani naposled, kdy Mirka a naše holky tráví fantastický čas se školou mimo domov.
  Vždy v této době se najdou chvilky, kdy už prosím, aby se vrátily domů. Např. když kouknu do lednice a zjistím, že NIKDO nenakoupil, nebo že si chci …a NIKDO nekoupil toaletní papír, že usychají květiny a NIKDO je nezalil , že došlo mlíko do kávy atd…..chlapi mne pochopí.
  Ale vždycky, když kouknu na ty fotky z vašich akcí a vidím ty obličeje a rozzářené oči dětí a event. si přečtu komentáře rodičů ( kteří mají nakoupeno, uklizeno, zalito, navařeno), tak ty kacířšké myšlenky o předčasném návratu Mirky, Karolínky a Kristýnky zaženu.
  Mirko a ostatní, závidím vám vaši práci a to uspokojení, které vám poskytuje.
  Pozdravuj naše holky i ostatní….bo, není čas…..musim pracovat, uklizet, nakupovat…..však to znáš, co je doma práce. :-))
  PS dnes by podle Medarda on line mělo být super počasí

 3. Katka Slováková říká:

  Milý Janečku, už se na tebe těšíme. Prohlížíme si fotky a Martínek plánuje, že příští rok pojede taky. Našla jsem ten dárek k narozeninám, který se ztratil. Všechny zdraví Katka

 4. Ivana Schickerová říká:

  Milá Verunko, děkujeme z sluníčko a pohodu, které jste nám poslali do Prahy :-)). Hned je tu veseleji. Všichni se doma těšíme, že nás naučíš africké tance. Moc Ti děkujeme za pohled, udělal nám obrovskou radost. Pac a pusu posílá maminka, tatínek, Ondra a Kiko.

 5. Dana Wodere říká:

  Zdravím všechny, hlavně naše holky, Barču a Verču! Asi se vám nikomu zítra nebude chtít jet pryč, co? Musím napsat, že jsem doteď u vytržení z vašich plodů chlebovníku. Fakt úžasný!! „Velkým holkám“ opět za vše díky a jen doufám, že si to s dětma taky úžíváte. Podle fotek bych řekla, že jo 🙂 Zase jako vždy tiše závidím…že bych se k vám někdy připojila ;-)?

 6. Daniela Schenker říká:

  Ahoj Matýsku, jsem jako Dana W. zvědavá, jestli se nám vůbec vrátíš… Na všech fotkách jsi spokojený a veselý nebo soustředěný na práci. Paráda! Pro jistotu upeču hned ráno ten tvaroho-meruňko, tak neváhej:-)
  Všem úžasným Ženám velký dík a obdiv za tak inspirativní zážitek(i pro nás:-) Hezký večer a pohodové balení, Daniela

 7. Martin Moudrý říká:

  Ahoj Lucinko,
  zasíláme všem hodně pozdravů.
  Lucinko moc se na tebe doma těšíme a hlavně na tvé nové zážitky.
  Všem děkujeme za perfektní organizaci a informace. Musíme s mamkou vysadit na zahradě chlebovník, ale určitě tak úžasnou úrodu nesklidíme.
  Táta máma a Davídek.

 8. Hudcová Libuše-babi říká:

  Pozdrav posílá děda a babi. To nám to uteklo,zítra se už uvidíme a ty nám budeš vypravovat. Moc se těšíme na tebe.